Başkan’ın Mesajı 

 Özer Konveyör Band’ın Değerli Paydaşları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Türkiye’nin en büyük konveyör band firması olarak, köklü bir geçmişe sahip olmanın ve sektöre 45 yılı aşkın süredir hizmet vermenin sorumluluğunu, bilincini ve haklı gururunu yaşamaktayız.Özer Konveyör Band Tur. San ve Tic. A.Ş. olarak, 45 yılı aşkın süredir kaliteden asla taviz vermeyerek, Türkiye’de konveyör band sektöründe ilklere imza attık ve ilklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz. 

İşimize verdiğimiz önem, sorumluluğumuz, sektörel bilincimiz, kalite ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar sayesinde Türkiye’nin konveyör band markası ‘ÖZERBAND’ olduk. Tüm paydaşlarımız ve çalışanlarımız ile omuz omuza yol alıyor, ülkemize katma değer sağlayan, dışa bağımlılığı azaltan ürünler ve yatırımlar gerçekleştiriyoruz.

Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz band ihracatlarımız ile ‘ÖZERBAND’ markasının bir Dünya markası olması yönündeki hedefimize her geçen gün daha da yaklaşmaktayız. Paydaşlarımızdan, dostlarımızdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle sektörümüze hizmet sağlayarak ilk günkü heyecan, sorumluluk ve bilinçle yolumuza devam edeceğimizin sözünü sizlere veriyor, ‘ÖZERBAND’ markamızı sizlerle ileriye taşımaya devam ediyoruz.

Muzaffer ÖZER
YÖNETİM KURULU BAŞKANI